Menu
Wstecz

DOSTAWA

DOSTAWA

Usługa dostawy towarów jest świadczona wszystkim klientom zamieszkałym na terytorium Polski.
Paczki są transportowane i dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Spółka atlasformen SAS nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia dostawy z przyczyn niezależnych od jej woli, takich jak strajki czy opóźnienia ze strony przewoźników.
Koszty dostawy są zryczałtowane.
Maksymalny termin dostawy to 15 dni dla przesyłki standardowej od momentu przyjęcia zamówienia.
Oferty dotyczące kosztów dostawy (np. darmowa dostawa przy zakupach powyżej 175 zł) obowiązują wyłącznie na terytorium Polski.

ADRES DOSTAWY

Adres dostawy odpowiada adresowi, pod który wysyłane jest zamówienie wraz z fakturą. Jest wprowadzany podczas tworzenia konta klienta w trakcie składania pierwszego zamówienia. Pojawia się on następnie automatycznie podczas kolejnych zamówień.

DOSTĘPNOŚĆ ARTYKUŁÓW

Jeżeli dany artykuł nie jest dostępny w momencie składania zamówienia, przewidywana data dostawy brakującego artykułu dostawy znajduje się na fakturze. W każdym momencie można sprawdzić przewidywaną datę dostawy opóźnionego artykułu lub aktualny status konta, konsultując rubrykę Artykuły oczekujące, lub skontaktować się z naszym Serwisem Posprzedażowym. Do uzyskania tych informacji, potrzebny będzie numer klienta, który widnieje na fakturze.


Kontynuując nawigację na tej stronie, akceptujesz używanie cookies, które umożliwiają zaoferowanie Ci treści i usług dostosowanych do Twoich zainteresowań. Wiecej informacji.

Zamknij