Menu
Powrót

Dane osobowe

Dane osobowe

Niektóre dane są niezbędne do przyjęcia i realizacji zamówienia. podając nam swój adres e-mail, klient może otrzymać wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.

-Może być informowany drogą elektroniczną o nowych kolekcjach i naszych ofertach promocyjnych. Za wyraźną zgodą klienta możemy przekazywać te dane spółkom partnerskim Atlas For Men..<
Klient może również otrzymywać naszą ofertę i ofertę naszych partnerów pocztą. Jeśli sobie tego nie życzy, wystarczy, że skontaktuje się z nami pocztą, telefonicznie lub e-mailem, podając swoje imię, nazwisko i adres.

Zgodnie z prawem ochrony danych osobowych klient ma prawo do wglądu, poprawiania, modyfikowania i wycofania swoich danych osobowych.Aby skorzystać z tego prawa, wystarczy przejść do zakładki „Kontakt“ na naszej stronie internetowej.

Możesz również zrobić to pocztą: WYPEŁNIĆ lub telefonicznie: WYPEŁNIĆ (koszt rozmowy lokalnej). Atlas For Men zastrzega sobie prawo gromadzenia danych użytkownika w celu poprawy jakości i świadczenia usług.

Kontynuując nawigację na tej stronie, akceptujesz używanie cookies, które umożliwiają zaoferowanie Ci treści i usług dostosowanych do Twoich zainteresowań. Wiecej informacji.

Zamknij