Menu

Zobowiązanie ATLASFORMEN: 100% satysfakcji lub zwrot kosztów*

Chcesz wymienić lub otrzymać zwrot kosztów artykułu niezgodnego z Twoimi oczekiwaniami:

Wymiana: odeślij artykuł w ciągu 30 dni, licząc od daty jego otrzymania wraz z wypełnionym formularzem zwrotu.

Zwrot kosztów: odeślij artykuł w ciągu 30 dni, licząc od daty jego otrzymania wraz z wypełnionym formularzem zwrotu lub poinformuj nas o swojej decyzji odstąpienia od umowy w ciągu 15 dni w dowolny sposób (w razie potrzeby, standardowy formularz odstąpienia od umowy jest dostępny tutaj lub telefonicznie pod numerem 222 069 972- koszt połączenia lokalnego z numeru stacjonarnego), a następnie odeślij przesyłkę w ciągu 15 dni. * Koszty przesyłki pokrywa nadawca.

Adres zwrotu przesyłki:

ATLAS FOR MEN
skr. pocztowa 766
70-952 Szczecin

Artykuły odesłane na koszt odbiorcy lub za zaliczeniem pocztowym nie będą odbierane.

Jeżeli pomimo starań podczas kompletowania przesyłki, otrzymałeś(aś) artykuł uszkodzony lub niezgodny z początkowym zamówieniem, proszę go odesłać, abyśmy mogli go wymienić.

W tym przypadku, koszty przesyłki zostaną zwrócone. Aby to zrobić, wystarczy dołączyć do przesyłki kopię dowodu opłaty pocztowej.

Kontynuując przeglądanie tej strony, zgadzasz się na korzystanie z plików cookies, celem poprawienia jakości Twojej wizyty, zaproponowania Ci usług i ofert dopasowanych do Twoich potrzeb oraz możliwości dzielenia się informacjami na portalach społecznościowych. Dowiedz się więcej.

Odkryj nowe logo Atlas For Men.

Razem od 20 lat

Zamknij