Menu

2 artykuł(y) dostępny(e)

Szlafrok męski

Gruby lub cienki, polarowy albo bawełniany - szlafrok męski to jeden z wypoczynkowych strojów do domu. Szlafrok kąpielowy lub szlafrok męski z polaru otulą Cię miękkością i komfortem. Więcej informacji: Szlafrok męski.

2 artykuł(y) dostępny(e)

2 wyników

Szlafrok męski - niezastąpiony klasyk bielizny męskiej!

Gruby lub cienki, polarowy albo bawełniany - szlafrok męski to jeden z wypoczynkowych strojów do domu. Szlafrok kąpielowy lub szlafrok męski z polaru otulą Cię miękkością i komfortem.

Szlafrok kąpielowy - odrobina luksusu na co dzień!

W luksusowych hotelach w każdym pokoju znajdziesz elegancki szlafrok kąpielowy! To szczyt wyrafinowania - jest zazwyczaj dopasowany kolorystycznie do ręczników kąpielowych. Na co dzień również możesz podarować sobie taki luksus! Aby dobrze wybrać swój męski szlafrok, zapoznaj się z kilkoma poradami.

1. Męski szlafrok bawełniany: najbardziej klasyczny wybór

Szlafrok męski bawełniany jest bardzo chłonny. Jest doskonałym okryciem po wyjściu z wanny lub spod prysznica, wysuszy ostatnie krople wody na ciele i ogrzeje. Oczywiście, im większą gramaturę ma Twój bawełniany szlafrok, tym bardziej będzie chłonny i ciepły.

2. Grube lub cienkie szlafroki kąpielowe w zależności od pory roku

Szlafrok welurowy - miękki, gruby i ciepły, jest świetnym wyborem na zimę. Szlafrok z mikrofibry oraz szlafrok o teksturze plastra miodu to z kolei stroje przeznaczone raczej na cieplejsze dni. Lekkie i zajmujące mało miejsca, łatwo znajdą swoje miejsce w bagażu, takim jak walizka, dzięki czemu zabierzesz je ze sobą na wakacje.

3. Szlafrok męski - jaki krój?

O ile szlafroki męskie mają prawie zawsze dwie boczne kieszenie, ich długość może się różnić. Tym, co najbardziej je różni, jest kołnierz. Wiele męskich szlafroków ma kołnierz typu kimono, a niektóre mają kołnierz szalowy. Można także spotkać męski szlafrok z kapturem, bardzo przyjemny, kiedy wychodzi się spod prysznica z mokrymi włosami.

Męski szlafrok z polaru otuli Cię miękkością!

Szlafrok polarowy ma taki sam krój, jak klasyczny szlafrok kąpielowy i zapewnia taki sam komfort. Jednakże nie służy do otulania się po kąpieli. Jest raczej strojem do sypialni. Miękki i ciepły, jest przyjemnym okryciem na zimowe wieczory lub poranki, do narzucenia na piżamę. Męski szlafrok granatowy, czerwony, szary lub biały… Bez wzorów lub w kratę... Z tkaniny frotte, weluru, mikrofibry lub polarowy… Na naszej stronie możesz znaleźć tani szlafrok męski - odwiedzaj ją regularnie. Nasze kolekcje zmieniają się z sezonu na sezon. Zobacz również naszą ofertę w kategorii bielizna męska!
Kontynuując przeglądanie tej strony, zgadzasz się na korzystanie z plików cookies, celem poprawienia jakości Twojej wizyty, zaproponowania Ci usług i ofert dopasowanych do Twoich potrzeb oraz możliwości dzielenia się informacjami na portalach społecznościowych. Dowiedz się więcej.

Zamknij