📧 Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowej zniżki na następne zakupy! 

Kapcie Kobieta

(11 artykuły)

Nie ma nic przyjemniejszego wieczorem, po długim dniu, niż wsunąć stopy w miękkie i grube kapcie! Niezależnie, czy wolisz bardziej zabudowane kapcie czy bardziej otwarte modele, na naszej stronie znajdziesz kapcie na każdą porę roku i odzież domową. Więcej informacji: Kapcie Kobieta.

11 artykułów na 11

Pokaż więcej

Kapcie damskie: przede wszystkim wygoda, ale ze stylem!

Nie ma nic przyjemniejszego wieczorem, po długim dniu, niż wsunąć stopy w miękkie i grube kapcie! Niezależnie, czy wolisz bardziej zabudowane kapcie czy bardziej otwarte modele, na naszej stronie znajdziesz kapcie na każdą porę roku i odzież domową.

Kapcie i pantofle damskie na zimę: super ciepłe modele z futerkiem!

Jeżeli z natury masz tendencję do marznięcia, wysokie ciepłe kapcie damskie będą Twoim najlepszym sprzymierzeńcem! Te ocieplane kapcie damskie – najczęściej wykonane z wierzchu z trykotu, dzianiny polarowej lub sztucznego zamszu – otulą Twoją stopę, ale i kostkę, przyjemnym ciepłem. Wśród zimowych kapci damskich znajdziesz także modele o niższej cholewce, w bardziej klasycznym stylu! Niektóre z nich są bardziej zabudowane i zapinane na patkę z rzepem lub mają elastyczne wstawki po bokach. Inne mają bardziej otwarty kształt i czasami podwyższony brzeg przy pięcie, dla lepszego trzymania stopy. Wszystkie mają wspólną cechę, przede wszystkim są ciepłe, miękko ocieplane, dzięki czemu zapewniają Twoim stopom wygodę i miękkość. Spraw sobie kapcie, które będą pasować do ciepłej bawełnianej piżamy.

Kapcie damskie na sezon przejściowy i lato: lekkie i fantazyjne modele!

Od zabudowanych kapci z rzepem, z tkaniny z fantazyjnym nadrukiem, po kapcie damskie balerinki w jednolitym kolorze… na sezon przejściowy znajdziesz liczne, bardzo wygodne i łatwe w zakładaniu modele. Na lato, kiedy nawet w domach robi się gorąco, radzimy wybierać raczej półotwarte kapcie damskie, w szczególności modele wykonane z miękkiej pianki. Te super lekkie kapcie pozwolą na maksymalną cyrkulację powietrza wokół stóp. Niezależnie od Twojego wyboru, na naszej stronie znajdziesz niedrogie kapcie damskie na każdą porę roku oraz komplety dresowe, które zapewnią Ci komfort i wygodę.

    Wybierz rozmiar