📧 Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowej zniżki na następne zakupy! 

Męska bielizna

(96 artykuły)

Jest niewidoczna, ale niezbędna dla dobrego samopoczucia! Wymagamy od niej, aby była wygodna i miękka... To naturalne. Męska bielizna jest jak druga skóra. Slipy i bokserki męskie, bielizna termoaktywna, skarpetki - proponujemy mały przegląd męskiej bielizny. Więcej informacji: Męska bielizna.

24 artykułów na 96

Pokaż więcej

Bielizna męska: przede wszystkim miękkość i wygoda!

Jest niewidoczna, ale niezbędna dla dobrego samopoczucia! Wymagamy od niej, aby była wygodna i miękka... To naturalne. Męska bielizna jest jak druga skóra. Slipy i bokserki męskie, bielizna termoaktywna, skarpetki - proponujemy mały przegląd męskiej bielizny.

Slipy i bokserki męskie: męska bielizna na co dzień!

Jako bieliznę na co dzień mężczyźni najchętniej wybierają slipy męskie, albo bokserki! Niezależnie od wyboru, na naszej stronie znajdziesz szeroką gamę niedrogiej męskiej bielizny, często w zestawach po 2 lub 3 pary. Slipy, szorty czy bokserki w jednolitym kolorze, dwukolorowa męska bielizna sportowa lub oryginalne modele z nadrukiem. Każdy styl jest dozwolony! W kwestii materiałów wyróżniają się trzy główne trendy: męska bielizna 100% bawełniana, naturalnie miękka i wygodna, modele z polycotton oraz modele z lekkiej i szybkoschnącej mikrofibry, oraz bielizna termoaktywna. Warto zauważyć: w przypadku wielu marek, rozmiary slipów lub bokserek sięgają XL, XXL, a nawet 4XL i 5XL! Jeżeli szukasz męskiej bielizny w dużych rozmiarach, 3XL albo więcej, sprawdź ją w specjalnie poświęconej jej rubryce: odzież męska duże rozmiary!

Bielizna termoaktywna: ciepła męska bielizna na zimę!

W górach lub w mieście, kiedy temperatury spadają poniżej zera, pomyśl o bieliźnie męskiej termoaktywnej! Komplety składają się z długich kalesonów ze ściągaczem u dołu i koszulki. Ta męska bielizna zapewnia świetną ochronę przed zimnem. Dla sportowców istnieje także bardziej techniczna męska bielizna narciarska, pozwalająca odprowadzać pot, chroniąca stawy i ograniczająca zmęczenie mięśni.

Skarpetki i skarpety męskie: niezbędne dla komfortu!

Skarpetki są częścią bielizny męskiej zapewniającej komfort swojemu użytkownikowi. Długie skarpety męskie lub krótkie skarpetki, eleganckie lub sportowe, na bazie wełny na zimę lub miękkie i bawełniane, pozwalające stopie oddychać. Proponujemy duży wybór skarpetek w jednolitym kolorze lub z wzorami, na każdą okazję, w każdym stylu i na każdą porę roku. Warto wiedzieć, że na naszej stronie internetowej można także znaleźć liczne modele letnich i zimowych piżam męskich.

    Wybierz rozmiar