Rękawiczki

(9 artykuły)

Kiedy temperatura spada jesienią i zimą, nie tylko czapka i miękki szalik okazują się niezbędne – ochrony przed chłodem potrzebują też Twoje dłonie! Zamiast chować je w głąb kurtki lub polaru albo rozcierać je dla rozgrzania, jak najszybciej spraw sobie wygodne rękawiczki! Damskie i męskie rękawiczki występują dziś w wielu różnych odmianach, które postaramy Ci się dziś przybliżyć. Więcej informacji: Rękawiczki.

Pokaż więcej

Rękawiczki damskie i męskie na zimowe mrozy

Kiedy temperatura spada jesienią i zimą, nie tylko czapka i miękki szalik okazują się niezbędne – ochrony przed chłodem potrzebują też Twoje dłonie! Zamiast chować je w głąb kurtki lub polaru albo rozcierać je dla rozgrzania, jak najszybciej spraw sobie wygodne rękawiczki! Damskie i męskie rękawiczki występują dziś w wielu różnych odmianach, które postaramy Ci się dziś przybliżyć.

Rękawiczki zimowe – ciepłe, praktyczne i wygodne dodatki

Rękawiczki męskie zimowe i rękawiczki zimowe damskie zazwyczaj wykonane są z ciepłych, nieprzemakalnych tkanin, z ciepłą i miękką podszewką. Zimowe rękawiczki wełniane to klasyczny wybór dla każdego. Rękawiczki damskie albo rękawiczki męskie mogą być także uszyte ze skóry, sztucznego zamszu albo polaru, z eleganckim i ciepłym obrzeżeniem kożuszkiem – to detal, który z pewnością doda im uroku. Warto wiedzieć, że poza klasycznymi rękawiczkami zimowymi istnieją także rękawiczki termoaktywne i rękawiczki dotykowe.

Rękawiczki termoaktywne – techniczna odzież do zadań specjalnych

Wybierasz się na górskie zimowe wędrówki albo spędzasz tydzień na stoku narciarskim? Potrzebujesz kompletnego i zdecydowanie technicznego stroju! Oprócz termoaktywnej bielizny i technicznej, dobrze chroniącej kurtki, docenisz także rękawiczki termoaktywne. Te rękawiczki sportowe, wykonane z oddychającej dzianiny, pozwalają skutecznie odprowadzać wilgoć i pot ze skóry. Doskonale nadają się do samodzielnego noszenia albo jako dodatkowa warstwa pod grubsze rękawiczki narciarskie. Warto też zwrócić uwagę na rękawiczki polarowe, z przyjemnej i bardzo ciepłej dzianiny polarowej.

Rękawiczki dotykowe – niezbędna nowość!

Wyjątkowo praktyczne i coraz popularniejsze w dzisiejszych czasach stają się rękawiczki dotykowe – dzięki specjalnym materiałom przewodzącym, którymi zakończone są palce, możliwe jest korzystanie z ekranów dotykowych smartfonów lub tabletów bez zdejmowania rękawiczek! To naprawdę wyjątkowo przydatne rozwiązanie dla współczesnych użytkowników – niezależnie, gdzie jesteś – na górskim spacerze, na stoku narciarskim czy na zakupach w mieście, możesz korzystać ze swojego telefonu z ekranem dotykowym, nie narażając rąk na zimowy chłód!Jeżeli szukasz niedrogich i uniwersalnych rękawiczek, wejdź na naszą stronę i przeszukaj asortyment różnorodnych modeli, które proponujemy. Jesteśmy pewni, że odnajdziesz odpowiadający Twoim gustom i potrzebom model rękawiczek!Jeżeli natomiast poszukujesz pełnego zestawu zimowych dodatków, koniecznie wejdź na nasze strony, na których znajdziesz czapki i szaliki w wielu różnych fasonach i kolorach – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

    Wybierz rozmiar

      Zaktualizowaliśmy naszą tabelę rozmiarów, aby zapewnić Ci jak najlepsze korzystanie z niej. Sprawdź naszą nową już teraz!