📧 Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowej zniżki na następne zakupy! 

Buty trekkingowe męskie

(1 artykuły)

Kochasz piesze wędrówki? Samotnie lub z przyjaciółmi, niedaleko od domu albo na wakacjach, często wybierasz piesze szlaki lub spacerujesz na łonie natury? Aby w pełni skorzystać z tych chwil wolności, spraw sobie dobre męskie buty trekkingowe lub wytrzymałe buty turystyczne. Więcej informacji: Buty trekkingowe męskie.

Pokaż więcej

Buty trekkingowe męskie: obuwie turystyczne dla entuzjastów pieszych wycieczek!

Kochasz piesze wędrówki? Samotnie lub z przyjaciółmi, niedaleko od domu albo na wakacjach, często wybierasz piesze szlaki lub spacerujesz na łonie natury? Aby w pełni skorzystać z tych chwil wolności, spraw sobie dobre męskie buty trekkingowe lub wytrzymałe buty turystyczne.

Jakie buty trekkingowe wybrać?

Odpowiedź jest prosta: wszystko zależy od stopnia trudności Twoich wędrówek.

Na spokojny spacer wybierz turystyczne buty outdoor męskie z niską cholewką!

Miękkie i lekkie buty trekkingowe z niską cholewką w zupełności wystarczą na kilkugodzinne wędrówki po leśnych lub górskich, dobrze oznakowanych trasach.

W góry wybierz buty trekkingowe z wysoką cholewką!

W trudniejszym terenie ważne jest, aby mieć buty z wysoką cholewką. Buty trekkingowe w góry doskonale utrzymają Twoje kostki i ograniczą ryzyko zwichnięcia.Nie musisz się rujnować, aby zapewnić sobie dobre buty! Na naszej stronie internetowej łatwo znajdziesz niedrogie buty turystyczne męskie, dostosowane do Twoich potrzeb.

Buty trekkingowe: 3 ważne kryteria!

Buty turystyczne muszą spełniać co najmniej 3 kryteria:

1. Buty trekkingowe muszą być wytrzymałe

Tak jak Ty, podczas wędrowki Twoje buty turystyczne zostaną poddane próbie i muszą być bardzo wytrzymałe.

2. Męskie buty turystyczne muszą być wygodne

Buty turystyczne i buty trekkingowe muszą być wyściełane na wysokości kostki i, po zawiązaniu, doskonale trzymać stopę. Aby ograniczyć pocenie się stopy, zwłaszcza latem, wybieraj modele ze wstawkami z siateczki lub otworami wentylacyjnymi, które pozwolą Twojej stopie oddychać.

3. Trapery męskie muszą być antypoślizgowe

Rowkowana, antypoślizgowa podeszwa jest niezbędna. Twoje buty trekkingowe muszą zapewniać dobrą przyczepność do podłoża, nawet w wilgotną lub deszczową pogodę. W przeciwnym wypadku grozi Ci upadek!Jeżeli szukasz klasycznych męskich butów sportowych, pary botków męskich na zimę, butów trekkingowych letnich lub eleganckich albo swobodnych półbutów męskich, przejdź do poniższych rubryk. Mamy dla Ciebie mnóstwo modeli w niskich cenach!

    Wybierz rozmiar