📧 Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowej zniżki na następne zakupy! 

Zegarki

(11 artykuły)

Zegarki męskie i zegarki damskie od wielu lat są nieodłącznym uzupełnieniem stroju. Moda na nie trwa nawet pomimo powszechności smarfonów i zwykłych telefonów komórkowych – nadal kochamy spoglądać na nadgarstek, aby sprawdzić, która godzina. Czas zatem na mały przegląd klasycznych, eleganckich oraz sportowych zegarków! Więcej informacji: Zegarki.

11 artykułów na 11

Pokaż więcej

Zegarki męskie i zegarki damskie – klasyczne lub sportowe uzupełnienie stylizacji

Zegarki męskie i zegarki damskie od wielu lat są nieodłącznym uzupełnieniem stroju. Moda na nie trwa nawet pomimo powszechności smarfonów i zwykłych telefonów komórkowych – nadal kochamy spoglądać na nadgarstek, aby sprawdzić, która godzina. Czas zatem na mały przegląd klasycznych, eleganckich oraz sportowych zegarków!

Zegarki sportowe – swobodny wygląd i praktyczne funkcje!

Zegarki sportowe od zawsze mają swoich wiernych fanów – praktyczne, o wielu możliwościach i funkcjach, podkreślą swobodną i sportową stylizację. Sportowe zegarki męskie, większe, o zdecydowanie bardziej wyczynowym stylu, spodobają się nie tylko sportowcom, ale także innym miłośnikom aktywności na świeżym powietrzu. Zegarek wodoodporny, zegarek outdoor, z wyraźnym i czytelnym wskazywaniem godziny, przyda się każdemu. Lubiący sportowe wyzwania docenią modele zegarków z chronometrem – dzięki niemu zmierzą swoje wyczyny i zapiszą pobite rekordy! Zegarki sportowe mają także często zintegrowaną funkcję alarmu – dzięki niemu obudzisz się rano na czas i nie zapomnisz o ważnym spotkaniu! Sportowe zegarki elektroniczne występują także jako bardzo praktyczne wersje z dwoma sposobami wskazania czasu. Takie zegarki analogowo-cyfrowe, z czytelnymi, fluorescencyjnymi wskazówkami oraz wyświetlaczem LCD z podświetleniem, sprawdzą się w każdych warunkach. Niektóre modele sportowych zegarków mają też mniejsze, dekoracyjne tarcze, obrotowe koronki i ścięte, sportowe krawędzie. Są one również wodoodporne. Zegarek na pasku lub na bransolecie z metalu lub silikonu, a czasem również z wymiennymi bransoletami, pasuje do każdego stylu. Dla kochających wyprawy w góry i wspinaczki proponujemy zegarki na karabińczyku, przypinane do paska lub plecaka.

Zegarki klasyczne – oryginalne, ozdobne i eleganckie

Alternatywą dla wielofunkcyjnych zegarków sportowych są zegarki klasyczne - zegarki kwarcowe, ze wskazówkami. Zegarki męskie lub damskie, zegarki na bransolecie lub zegarki na pasku występują w wersji minimalistycznej albo bardziej oryginalnej - fantazyjnej i ozdobnej. Zegarki damskie można też nosić w uzupełnieniu biżuterii, a te najbardziej eleganckie, w złotym lub srebrnym kolorze, z fantazyjnymi wzorami lub inkrustowane kryształkami Swarovskiego – również zamiast biżuterii. Warto wspomnieć także o zegarkach kieszonkowych (na łańcuszku) – te oryginalne i niezwykle stylowe modele przypominają zegarki z dawnych lat, noszone przez pionierów i elegantów z czasów podboju Dzikiego Zachodu. Często bogato zdobione, będą nie tylko eleganckim i praktycznym dodatkiem do stroju, lecz również ciekawym uzupełnieniem domowej kolekcji pięknych przedmiotów. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór wszystkich rodzajów zegarków sportowych i klasycznych w atrakcyjnych cenach. Tanie zegarki i zegarki sportowe na każdą okazję znajdziesz właśnie u nas. Zajrzyj także na nasze strony z innymi stylowymi dodatkami, takimi jak biżuteria, okulary przeciwsłoneczne, paski i szelki męskie oraz torby i saszetki.

    Wybierz rozmiar