📧 Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowej zniżki na następne zakupy! 

Męskie kurtki wiatrówki w dużych rozmiarach

(11 artykuły)

O ile męska kurtka wiatrówka nie zastąpi nigdy zimowej parki czy kurtki puchowej, ten typ kurtki męskiej w dużym rozmiarze jest cennym a nawet niezbędnym sprzymierzeńcem wszystkich miłośników sportów i spotkań z naturą, praktykujących wypoczynek na świeżym powietrzu. Więcej informacji: Męskie kurtki wiatrówki w dużych rozmiarach.

11 artykułów na 11

Pokaż więcej

Męskie kurtki wiatrówki w dużych rozmiarach: zawsze przydatne!

O ile męska kurtka wiatrówka nie zastąpi nigdy zimowej parki czy kurtki puchowej, ten typ kurtki męskiej w dużym rozmiarze jest cennym a nawet niezbędnym sprzymierzeńcem wszystkich miłośników sportów i spotkań z naturą, praktykujących wypoczynek na świeżym powietrzu.

Kurtkę wiatrówka na spacer, piesze wyprawy w góry, jogging…

Lubisz przechadzać się nad brzegiem morza, gdzie często zdarzają się mocne podmuchy wiatru? Uwielbiasz wędrować po górach, wiosną czy latem? W każdy niedzielny poranek uprawiasz jogging, niezależnie od pogody? A zatem na pewno już wiesz, że nic nie zastąpi dobrej kurtki wiatrówki i kurtki przejściowe w dużych rozmiarach! Dobrze izolująca przed zimnem i wiatrem, jest nieprzemakalna a czasem wodoodporna. Chroni przed powiewami wiatru, poranną rosą czy deszczem… niezależnie, czy wybierzesz model wiosenny, podszyty tkaniną lub siateczką czy raczej kurtkę wiatrówkę na jesień, z podszewką z męska kurtka wiatrówka z mikropolaru.

Wiatrówka męska w dużym rozmiarze: wiele praktycznych zalet!

Jako doskonale praktyczne ubranie, wiatrówka jest kurtką z suwakiem, zaprojektowaną, aby zatrzymywać wiatr przed dostaniem się pod ubranie i wyziębianiem ciała. Najczęściej jest zakończona mankietami z gumką i ma regulację u dołu. Ma także kaptur, często dyskretnie schowany w stojącym kołnierzu. Inną ważną zaletą kurtki wiatrówki męskiej jest jej super lekka waga i niewielkie wymiary. Można ją złożyć czy zwinąć do zwykłego woreczka, który następnie można przymocować do pasa, jak torbę-biodrówkę, albo bez trudu zmieścić w plecaku. Krótko mówiąc, nie zabiera dużo miejsca i można ją zabrać ze sobą wszędzie! Na naszej stronie znajdziesz wiatrówki męskie w rozmiarach aż do 5 XL, ze świetnym stosunkiem ceny do jakości. Mamy również szeroki wybór odzieży męskiej w dużych rozmiarach na każdą porę roku. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszych stron.

    Wybierz rozmiar