Spodnie męskie 3/4

(15 artykuły)

Już niedługo wakacje! Nowe kolekcje męskich strojów kąpielowych pojawiły się już w sprzedaży. Ubieramy się w lekkie stroje! Wśród topowych ubrań na sezon wiosna-lato znajdziemy spodnie 3/4 męskie, bardziej letnie niż długie spodnie i odrobinę bardziej „eleganckie”, niż krótkie spodnie męskie. Więcej informacji: Spodnie męskie 3/4.

15 artykułów na 15

Pokaż więcej

Spodnie 3/4 to znak, że wróciło lato!

Już niedługo wakacje! Nowe kolekcje męskich strojów kąpielowych pojawiły się już w sprzedaży. Ubieramy się w lekkie stroje! Wśród topowych ubrań na sezon wiosna-lato znajdziemy spodnie 3/4 męskie, bardziej letnie niż długie spodnie i odrobinę bardziej „eleganckie”, niż krótkie spodnie męskie.

Spodnie 3/4 męskie: szeroki wybór materiałów i krojów!

Nie powinno dziwić, że to właśnie męskie spodnie 3/4 jeansowe są jednymi z najbardziej cenionych modeli. Denim ma jednak konkurencję. Spodnie 3/4 lniane są modnym ubraniem, tak jak modele z bawełny w stylu chino. Męskie spodnie męskie 3/4 na lato są także czasami wykonane z jeszcze lżejszych i bardziej praktycznych materiałów, jak mikrofibra, która nie gniecie się, łatwo się pierze i schnie w mgnieniu oka. To szczególnie ważne na wakacjach! Krótkie spodnie męskie 3/4, czasami posiadają ściągane u dołu nogawki. Będą Ci towarzyszyć we wszystkich plenerowych aktywnościach. Wspinaczka, tenis - aby poruszać się swobodnie, wybierz przede wszystkim spodnie sportowe, z elastycznym pasem, z gumką wszytą na trzech czwartych długości lub co najmniej po bokach. Na piesze wędrówki wybierz spodnie 3/4 męskie bojówki lub długie spodnie męskie, z bocznymi kieszeniami z mieszkiem. Te praktyczne modele z kieszeniami pomieszczą telefon komórkowy, klucze, kartę bankową i dokumenty.

Modne spodnie 3/4 na lato w niskich cenach!

Na naszej stronie internetowej znajdziesz niedrogie, modne i bardzo wygodne spodnie 3/4, do noszenia z podkoszulkiem w upalne dni lub z męskim t-shirtem. Jeżeli kupujesz tylko jedną parę, wybierz raczej zawsze modne latem szare męskie spodnie 3/4 lub w innym neutralnym kolorze: piaskowym, granatowym, khaki lub czarnym - który łatwo dopasujesz do wszystkich kolorowych koszulek. Nasze spodnie męskie 3/4 w dużych rozmiarach są dostępne do rozmiaru 4XL a nawet 5XL i są sprzedawane w tej samej cenie, niezależnie od rozmiaru.

    Wybierz rozmiar

      Zaktualizowaliśmy naszą tabelę rozmiarów, aby zapewnić Ci jak najlepsze korzystanie z niej. Sprawdź naszą nową już teraz!