Jeansy męskie

(70 artykuły)

Jeżeli istnieją uniwersalne spodnie męskie, noszone na całym świecie, to są to spodnie jeansowe! Jeansy męskie podbiły serca wszystkich pokoleń. Doskonale pasują do białego męskiego t-shirtu, bardziej eleganckiej, lnianej koszuli męskiej albo swetra golfu! Ponadto, obecnie, modne jeansy męskie posiadają wiele różorodnych modeli: spodnie męskie slim, klasyczne jeansy, jeansy rurki, jeansy męskie na gumce albo spodnie bojówki! Więcej informacji: Jeansy męskie.

24 artykułów na 70

Pokaż więcej

Jeansy męskie: uniwersalne i ponadczasowe spodnie!

Jeżeli istnieją uniwersalne spodnie męskie, noszone na całym świecie, to są to spodnie jeansowe! Jeansy męskie podbiły serca wszystkich pokoleń. Doskonale pasują do białego męskiego t-shirtu, bardziej eleganckiej, lnianej koszuli męskiej albo swetra golfu! Ponadto, obecnie, modne jeansy męskie posiadają wiele różorodnych modeli: spodnie męskie slim, klasyczne jeansy, jeansy rurki, jeansy męskie na gumce albo spodnie bojówki!

Jakie spodnie jeansowe męskie wybrać?

Początkowo jeansy męskie, zwane też niebieskimi jeansami (blue jeans), były spodniami z denimu w kolorze ciemnoniebieskim lub jasnoniebieskim, z surowej albo spranej tkaniny, ale zawsze niebieskiej! Dziś, o ile pozostają one punktem odniesienia, standardem są również szare jeansy męskie (jasnoszare albo ciemnoszare) oraz czarne jeansy. Rzadziej spotykane i delikatniejsze w noszeniu białe jeansy męskie są zarezerwowane na pełnię lata i oferowane przez niektóre marki. W kwestii krojów można wyróżnić dwa dominujące trendy: jeansy męskie slim i jeansy męskie regular. Pierwsze lepiej wyglądają na szczupłych osobach i są utrzymane w raczej „rockowym” stylu. Drugie, znane także jako jeansy męskie o prostym kroju - są lepiej przystosowane dla osób o szerszych sylwetkach.

Modne spodnie jeansowe dla swobody ruchu!

Jeansy męskie są uszyte z tkaniny denim ze stretchem, grubszej albo cieńszej, w zależności od pory roku. Większość z nich ma płaski pas z rozporkiem zapinanym na suwak albo guziki i ma 5 kieszeni z nitami. 2 okrągłe kieszenie i jedną kieszonkę biletową z przodu oraz 2 naszyte kieszenie z tyłu. Jednakże warto wiedzieć, że istnieją też super wygodne modele z dyskretną gumką po bokach, zapewniające jeszcze więcej swobody i pozwalające poradzić sobie z lekką nadwagą. Niezależnie od sytuacji, jeżeli to, czego Ci trzeba, to jasnoniebieskie jeansy męskie z lekkiego denimu na lato, albo czarne męskie jeansy na zimę, na tej stronie znajdziesz tanie męskie spodnie jeansowe Atlas For Men oraz innych marek, takich jak Kaporal Homme. Nasze jeansy męskie w dużych rozmiarach są dostępne w wielu modelach dostępne do rozmiaru 60!

    Wybierz rozmiar

      Zaktualizowaliśmy naszą tabelę rozmiarów, aby zapewnić Ci jak najlepsze korzystanie z niej. Sprawdź naszą nową już teraz!