Jeansy na gumce męskie

(4 artykuły)

Lubisz spodnie jeansowe, ponieważ doceniasz wygodne ubrania? Męskie jeansy z gumką w pasie z pewnością Ci się spodobają! Oto dwa modele jeansów na gumce, które znajdziesz na naszej stronie. Więcej informacji: Jeansy na gumce męskie.

Pokaż więcej

Wygodne spodnie jeansy na gumce: dwa modele dla mężczyzn

Lubisz spodnie jeansowe, ponieważ doceniasz wygodne ubrania? Męskie jeansy z gumką w pasie z pewnością Ci się spodobają! Oto dwa modele jeansów na gumce, które znajdziesz na naszej stronie.

Męskie jeansy z gumką w pasie: dyskretnie wygodne spodnie

Szukasz modelu spodni męskich, który przypomina we wszelkich aspektach klasyczne jeansy, oferując prawdziwą zaletę w kwestii wygody? Wybierz spodnie jeansowe ze stretchem, których tkanina zawiera domieszkę elastanu, z dyskretnymi bocznymi wstawkami z gumką w pasie. Nikt ich nie zobaczy, zwłaszcza, jeżeli nosisz jeansy z paskiem, a zapewnią Ci prawdziwą swobodę. Obfity posiłek? Wahania wagi? Dzięki tym jeansom, koniec z wieczorami, kiedy czujesz się „uwięziony” w swoich spodniach. Nie musisz też kupować nowej pary jeansów za każdym razem, kiedy przybędzie Ci 2 lub 3 cm w pasie.

Luźne jeansy na gumce: wygodne męskie spodnie na chwile relaksu

Potrzebujesz bardzo wygodnych męskich spodni na chwile relaksu albo na wakacje? Chciałbyś znaleźć takie spodnie z denimu? Odkryj nasze luźne jeansy na gumce! Wykonane z lżejszego płótna, niż klasyczne jeansy, te męskie spodnie mają pas z gumką wszytą na całej długości, z regulacją przy pomocy sznurka. Dzięki nim na pewno poczujesz swobodę ruchów. Jeansy na gumce nosi się naprawdę wygodnie! Jeansy z półelastyczną talią, które możesz nosić na co dzień, albo jeansy z gumką w pasie na całej długości, na chwile relaksu - te 2 modele wygodnych spodni na gumce są dostępne w różnych kolorach: czarne jeansy, jeansy szare, jeansy ciemnoniebieskie czy jasnoniebieskie. Wybór należy do Ciebie! Jeśli lubisz wygodne spodnie z innych materiałów niż denim, odkryj spodnie na gumce z płótna, bawełny lub lniane. Pamiętaj, że na naszej stronie znajdziesz również klasyczne jeansy męskie regular, jeansy męskie slim i inne spodnie męskie zimowe lub letnie, ze sztruksu czy płótna, jak spodnie chino. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszych stron internetowych – gama wygodnych modeli spodni męskich dostępnych online jest nieustannie odświeżana.

    Wybierz rozmiar

      Zaktualizowaliśmy naszą tabelę rozmiarów, aby zapewnić Ci jak najlepsze korzystanie z niej. Sprawdź naszą nową już teraz!