📧 Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowej zniżki na następne zakupy! 

Spodnie na gumce

(22 artykuły)

O ile jeansy męskie są najbardziej uniwersalnymi spodniami, spodnie sztruksowe modelem doskonałym na zimę, a spodnie bojówki ulubionymi spodniami poszukiwaczy przygód, o tyle męskie spodnie na gumce są bez wątpienia liderem w kategorii wygody. Więcej informacji: Spodnie na gumce.

22 artykułów na 22

Pokaż więcej

Wygodne spodnie na gumce

O ile jeansy męskie są najbardziej uniwersalnymi spodniami, spodnie sztruksowe modelem doskonałym na zimę, a spodnie bojówki ulubionymi spodniami poszukiwaczy przygód, o tyle męskie spodnie na gumce są bez wątpienia liderem w kategorii wygody. Różnorodne modele męskich spodni z gumką w pasie pozwolą ci czuć się komfortowo zimą i latem. Wybierz wygodne spodnie sztruksowe z gumką lub jeansy na gumce na zimę, albo luźne spodnie materiałowe lub bojówki męskie z lekkiego płótna na lato. W sezonach przejściowych idealne będą super komfortowe spodnie dresowe.

Spodnie męskie z gumką w pasie dla optymalnej wygody na co dzień!

Spodnie męskie z gumką w pasie są zaprojektowane, aby zapewnić optymalną wygodę! Doskonałe na chwile wypoczynku w przytulnym miejscu, bardzo przydają się na wakacjach. Wygodne spodnie z gumką na całej długości pasa są łatwe w regulacji dzięki sznurkowi ściągającemu. Luźne spodnie męskie z gumką oferują uczucie całkowitej swobody. Te najczęściej wykonane z lekkiego płótna spodnie mają zazwyczaj 2 kieszenie z przodu. Niektóre modele męskich spodni z gumką mają także dodatkową 1 albo 2 kieszenie z tyłu, a czasami także boczne kieszenie z mieszkiem. Do tej kategorii należą również wygodne i luźne spodnie dresowe. Istnieją także modele spodni męskich inspirowane zarówno klasycznymi spodniami męskimi, jak i wypoczynkowymi spodniami na gumce – spodnie z półelastycznym pasem.

Spodnie z elastycznym pasem - na gumce, ale tylko częściowo!

Te spodnie męskie mogą mieć gumkę w trzech czwartych długości pasa, gumkę z tyłu, albo tylko po bokach. W tym ostatnim przypadku, gumka jest mniej elastyczna, ale jest także całkowicie niewidoczna! Niezależnie od modelu, spodnie z gumką mają płaski pas z przodu, zapinany w tradycyjny sposób, na rozporek z suwakiem lub guzikami. To zresztą ich duża zaleta: spodnie na gumce zachowują wygląd klasycznych spodni zapewniając jednocześnie dodatkową swobodę. W tej kategorii przez cały rok znajdziemy także jeansy na gumce. Latem spodnie materiałowe z gumką w pasie są dostępne w wielu odmianach. Szczególnie popularne są również letnie spodnie bojówki. Zimą z kolei pojawiają się spodnie sztruksowe męskie na gumce. Niezależnie, czy szukasz spodni płóciennych, sztruksowych czy spodni jeansowych na gumce, na naszej stronie internetowej znajdziesz dużo komfortowych modeli, idealnych na wypoczynek czy do miasta - niezależnie od rozmiaru! Nasze wygodne męskie spodnie na gumce są dostępne w dużym rozmiarze XXL, 3XL, 4XL do 5XL.

    Wybierz rozmiar