Kapcie męskie

(46 artykuły)

Latem jak i zimą, kiedy wracasz do domu, przyjemnie jest nasunąć na stopy wygodne kapcie domowe! W Atlas For Men, szczególnie lubimy kapcie półotwarte. Dlaczego? Jakie mają zalety? Wszystko Ci wyjaśnimy! Więcej informacji: Kapcie męskie.

24 artykułów na 46

Pokaż więcej

Pantofle męskie: dlaczego warto nosić kapcie?

Latem jak i zimą, kiedy wracasz do domu, przyjemnie jest nasunąć na stopy wygodne kapcie domowe! W Atlas For Men, szczególnie lubimy kapcie półotwarte. Dlaczego? Jakie mają zalety? Wszystko Ci wyjaśnimy!

Kapcie męskie – wygodne i praktyczne obuwie domowe!

Półotwarte kapcie męskie bez cienia wątpliwości są bardzo praktyczne! Nie trzeba się schylać, aby je założyć! Można je nałożyć i zrzucić w mgnieniu oka! Według niektórych pełne pantofle męskie lepiej trzymają stopę niż półotwarte kapcie. Z pewnością, jednak wiele spośród naszych kapci ma uniesiony brzeg przy pięcie, zapewniający świetną stabilność i zapobiegający ślizganiu się stopy. Ponadto nasze kapcie domowe dla mężczyzn są zazwyczaj wyposażone w antypoślizgową podeszwę.

Ciepłe kapcie męskie czy klapki? Pantofle domowe na każdy sezon!

Tak jak pantofle, tanie kapcie męskie posiadają wersje zimowe oraz modele na lato. Zimą docenisz nasze ciepłe kapcie męskie, często wykonane z miękkiego sztucznego zamszu, w środku są wyściełane ciepłym polarem lub sztucznym kożuszkiem sherpa. Dzięki tym ciepłym męskim kapciom nigdy nie będzie Ci zimno w stopy, które stale będą dobrze chronione. Na lato proponujemy kapcie męskie otwarte z obu stron - klapki, które pozwalają stopom oddychać. Te lekkie kapcie, często wykonane z solidnego płótna, są czasami od wewnątrz podszyte gąbką dla maksymalnego komfortu i miękkości! Niektóre spośród męskich kapci mają pełną regulację zapięcia - patkę z rzepem można zapiąć z dokładnością do milimetra. Ponadto nasze zimowe kapcie męskie, tak jak kapcie letnie, mają bardzo staranne wykończenia i fantazyjne detale. Męskie pantofle, w jednolitym kolorze lub dwukolorowe, są często ozdobione haftem lub oryginalnym nadrukiem. A co najważniejsze, nasze kapcie są niedrogie! Skorzystaj z naszej oferty! Na naszej stronie znajdziesz także wszystko, czego Ci trzeba w kwestii obuwia męskiego: buty zimowe lub półbuty męskie do codziennego użytku w mieście… buty trekkingowe lub buty sportowe do aktywności w plenerze... do wyboru, do koloru!

    Wybierz rozmiar

      Zaktualizowaliśmy naszą tabelę rozmiarów, aby zapewnić Ci jak najlepsze korzystanie z niej. Sprawdź naszą nową już teraz!