📧 Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowej zniżki na następne zakupy! 

Bokserki

(27 artykuły)

Tak, o ile slipy męskie nie zniknęły, straciły miano gwiazdy na rzecz bokserek; nowej bielizny męskiej, która pojawiła się w latach 90. Dziś bokserki męskie stały się bez wątpienia numerem 1 wśród męskiej bielizny. Więcej informacji: Bokserki.

24 artykułów na 27

Pokaż więcej

Bokserki męskie: Numer 1 wśród męskiej bielizny!

Tak, o ile slipy męskie nie zniknęły, straciły miano gwiazdy na rzecz bokserek; nowej bielizny męskiej, która pojawiła się w latach 90. Dziś bokserki męskie stały się bez wątpienia numerem 1 wśród męskiej bielizny.

Bokserki męskie długie lub krótkie, bokserki męskie sportowe z mikrofibry lub bawełny

Dzięki dopasowanemu lub wręcz opiętemu krojowi bokserki męskie zapewniają świetne noszenie i można je nosić nawet z dopasowanymi spodniami. Bardzo wygodne, mają zawsze szeroki, widoczny pas z wszytą gumką, często w kontrastującym kolorze. Jeśli chodzi o tkaniny, najczęściej spotykamy bokserki męskie z bawełny lub polibawełny i bokserki męskie z lekkiej mikrofibry, materiału szczególnie cenionego przez sportowców. Bokserki są także dostępne w dwóch długościach: bokserki długie męskie, podkreślające mięśnie ud oraz bokserki męskie krótkie, nazywane czasami „shorty” lub bokserkami-szortami. Niezależnie od tego, który model wybierzesz, na naszej stronie znajdziesz niedrogie bokserki męskie.

Bokserki męskie; szeroki wybór stylów i sprzedaż w atrakcyjnych zestawach!

W kwestii stylistyki, znajdziesz trzy główne kategorie bokserek. 1. Klasyczne gładkie bokserki: bokserki czarne i bokserki białe męskie lub bardziej kolorowe modele (bokserki męskie niebieski, szare, czerwone, różowe). 2. Bokserki męskie wzorzyste, wykonane z tkaniny w prążki lub mikro wzory 3. Bokserki męskie w modne nadruki o oryginalnych wzorach, albo humorystycznych, często wybierane przez młodszych mężczyzn Jeśli chodzi o ceny, warto wiedzieć, że wiele modeli sprzedawanych jest w zestawach po 2 lub 3 sztuki. Te zestawy bokserek męskich mają zazwyczaj atrakcyjne ceny – skorzystaj z nich! Modne bokserki w rozmiarze S lub klasyczne bokserki męskie w dużym rozmiarze – naprawdę kupisz tu modele dla każdego! Na naszej stronie znajdziesz również duży wybór slipów i luźniejszych bokserek męskich oraz oczywiście skarpet męskich na zimę lub lato, do strojów eleganckich lub sportowych.

    Wybierz rozmiar