Czapki

(2 artykuły)

O ile czapka stała się samodzielnym dodatkiem mody męskiej i nosi się ją nawet latem w chłodniejsze wieczory, to kojarzy się jednak przede wszystkim z zimą. I tak, gdy temperatura spada, staje się niezbędnym nakryciem głowy, chroniącym ją przed zimnem. Proponujemy szybki przegląd głównych modeli czapek męskich, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Więcej informacji: Czapki.

Pokaż więcej

Czapki męskie letnie, przejściowe i zimowe: modele dla każdego i w każdym stylu!

O ile czapka stała się samodzielnym dodatkiem mody męskiej i nosi się ją nawet latem w chłodniejsze wieczory, to kojarzy się jednak przede wszystkim z zimą. I tak, gdy temperatura spada, staje się niezbędnym nakryciem głowy, chroniącym ją przed zimnem. Proponujemy szybki przegląd głównych modeli czapek męskich, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Jakie mamy rodzaje czapek męskich? Kiedy i jak je nosić i jak je wybrać?

Aby wybrać odpowiednią czapkę męską, należy wziąć pod uwagę 2 podstawowe kryteria: Porę roku, w którym planujesz ją nosić, a co za tym idzie, czego od niej oczekujesz! Delikatna bawełniana czapka może być stylowa, ale zimą będzie Cię chronić mniej skutecznie! I odwrotnie, czapka zimowa męska wyściełana imitacją futerka prawdopodobnie nie będzie niezbędna, podczas wiosny gdy temperatury wzrosną!Kształt czapki męskiej. Czapki męskie zimowe z- albo bez wywijanego rewersu, długie i bardzo dobrze kryjące głowę albo krótkie czapki zimowe męskie typu doker... do wyboru jest wiele modeli! Wybór należy do Ciebie, zgodnie z Twoimi upodobaniami, pragnieniami i sylwetką! W zależności od kształtu twarzy niektóre modele czapek męskich będą lepiej pasowały niż inne. Na przykład modele czapek zimowych męskich z wywijanym rewersem będą idealnie odpowiadać, jeśli masz dość pociągłą twarz. I odwrotnie, w przypadku twarzy raczej okrągłej lub kwadratowej bez wątpienia bardziej odpowiednia będzie długa czapka męska. Wreszcie, jeśli masz twarz owalną, wszystkie modele będą pasować... czapki męskie doker lub nieco głębsze czapki męskie z wywijanym rewersem, jak czapki długie lub wręcz „oversize”.

Wśród wspaniałych zimowych klasyków: czapka dzianinowa z wełny, wywijana lub gładka (lub w wersji czapki męskiej z daszkiem) oraz czapka polarowa!

Właśnie takich modeli znajdziesz w naszym sklepie internetowym najwięcej.Czapka dzianinowa, wełniana i/lub akrylowa (często w rozmiarze uniwersalnym!) może być gładka, z melanżowej tkaniny, w paski, a nawet z wzorami żakardowymi. Takie czapki zimowe męskie najczęściej są dziane w mniej lub bardziej szerokie ściągacze, dzięki czemu są rozciągliwe i łatwo dopasowują się do rozmiaru głowy. Jeśli chodzi o kształt, również oferujemy szeroki wybór! Znajdziesz tu również czapki wywijane lub gładkie,modele krótkie – jak czapki męskie marynarskie, zwane także czapkami dokerami, które są bardzo modne, ale kryją nieduży obszar głowy – oraz modele bardziej dopasowane, dłuższe, a nawet modele oversize. Niektóre modele mają nawet daszek; mówimy wtedy o czapce z daszkiem.Czapka z polaru to także niezbędny dodatek, który doskonale uzupełni Twoje sportowe lub casualowe stylizacje. Super lekka i miękka, jest bardzo ciepła i wyjątkowo łatwa w utrzymaniu. Taką czapkę polarową można prać w pralce - szybko schnie, co jest prawdziwą zaletą zimą! Uwaga: w naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór modeli sprzedawanych pojedynczo, ale także kompletów „czapka polarowa + rękawiczki” w bardzo konkurencyjnych cenach.Jeśli jesteś zmarzluchem, upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu, wybierając czapkę dzianinową ocieplaną polarem: zapewni Ci maksymalny komfort i ciepło! Wreszcie, jeśli przygotowujesz się do stawienia czoła ekstremalnym temperaturom, odkryj nasze czapki uszatki męskie; Nic lepiej nie ochroni Twojej szyi i uszu przed zimnem! A przede wszystkim, gdy jest bardzo zimno, w komplecie z taką czapką uszatką męską nie zapomnij o założeniu bardzo ciepłych rękawiczek męskich; ten dodatek jest tak samo niezbędny jak nakrycie głowy.

Czapka męska czarna, biała, szara, khaki, niebieska, pomarańczowa... każdy kolor jest dozwolony!

Czapki męskie polarowe lub czapki męskie dzianinowe to dodatki dostępne w najróżniejszych kolorach. W zależności od pory roku, ale także Twojego stroju i stylu, możesz zdecydować się na czapkę męską w neutralnej tonacji, łatwą do dopasowania lub wręcz przeciwnie, zdecydować się na bardziej kolorowy dodatek. Ostatnia wskazówka: wiele oferowanych modeli to modele unisex! Aby uniknąć „podkradania” swojej czapki przez partnerkę, podaruj czapkę ukochanej osobie; na naszej stronie znajdziesz także szeroki wybór czapek damskich.

    Wybierz rozmiar

      Zaktualizowaliśmy naszą tabelę rozmiarów, aby zapewnić Ci jak najlepsze korzystanie z niej. Sprawdź naszą nową już teraz!