📧 Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowej zniżki na następne zakupy! 

Skarpety sportowe

(20 artykuły)

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym sportowcem, czy tylko amatorem joggingu, ta sekcja jest dla Ciebie. Skoro wybierasz wygodę, warto pójść na całość! Skoro wybierasz odzież wierzchnią w połączeniu z butami sportowymi, wybierz też sneakersy i dobre skarpety sportowe. Warto jednak pamiętać, że tak jak przy innych ubraniach, dostępne są modele dopasowane do różnych potrzeb. Więcej informacji: Skarpety sportowe.

20 artykułów na 20

Pokaż więcej

Męskie skarpety półdługie lub krótkie skarpety sportowe. Wow, jaki komfort!

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym sportowcem, czy tylko amatorem joggingu, ta sekcja jest dla Ciebie. Skoro wybierasz wygodę, warto pójść na całość! Skoro wybierasz odzież wierzchnią w połączeniu z butami sportowymi, wybierz też sneakersy i dobre skarpety sportowe. Warto jednak pamiętać, że tak jak przy innych ubraniach, dostępne są modele dopasowane do różnych potrzeb.

1. Klasycznie - czyli komplet białych lub czarnych, krótkich lub półdługich skarpet sportowych dla każdego i w niskiej cenie

Dla niedzielnych sportowców: i wszystkich tych, którzy lubią aktywność na świeżym powietrzu, ale nie chcą brać udziału w wyczynach na wysokim poziomie, klasyczne skarpety sportowe lub skarpetki będą wystarczająco komfortowe. Te z wewnętrzną stroną podeszwy z frotte zapewniają już doskonałą amortyzację, pochłaniają pot i zmniejszają ryzyko przegrzania. Latem wybieraj cienkie, lekkie modele i unikaj całkowicie bawełnianych skarpet sportowych, które zatrzymują wilgoć, gdy się pocisz. Wybierz skarpetki, które łączą w sobie naturalne i syntetyczne włókna, takie jak bawełna i poliester, z domieszką elastanu! Na tej stronie znajdziesz wiele zestawów skarpet sportowych do codziennego użytku: krótkie skarpetki ze ściągaczami przy kostce dla dobrego noszenia bez uciskania jak ultrakrótkie skarpetki - znane jako stopki - które w niewidoczny sposób chowają się w trampkach i są obecnie bardzo modne. Jeśli chodzi o kolory, biel - i w mniejszym stopniu czerń - to nadal sztandarowe kolory, które gwarantują nieskazitelny wygląd! Ale męskie skarpety sportowe są dostępne we wszystkich kolorach, często z wyróżniającymi się, kontrastowymi detalami!

2. Męskie skarpety do biegania lub inne modele techniczne, dla prawdziwych sportowców!

Dla doświadczonych sportowców, którzy biegają bardzo regularnie, wybierają się na szlaki lub długie wędrówki, wymagania są jeszcze wyższe! Aby sportowa przygoda nie zamieniła się w koszmar, najlepiej wcześniej zainwestować w bardziej techniczne skarpetki sportowe! Skarpetki sportowe męskie z różnymi stopami (lewą i prawą) dla maksymalnego komfortu... wysoce oddychające skarpetki sportowe z dobrą wentylacją, aby jak najskuteczniej odprowadzać pot... płaskie lub dwuwarstwowe szwy, aby ograniczyć lub wyeliminować otarcia, a tym samym ryzyko powstawania pęcherzy.... wzmocnione podeszwy lub wkładki, chronione pięty lub palce... każdy sportowiec ma swoje priorytety! Niezależnie od uprawianego sportu, na pewno znajdziesz tutaj odpowiednie skarpetki. Istnieją również specjalne sekcje, w których oferujemy skarpety trekkingowe, ale także skarpety narciarskie męskie czy skarpety termiczne zaprojektowanym do radzenia sobie z ekstremalnym zimnem i szybko spadającymi temperaturami. Niskie lub wysokie skarpety sportowe, cienkie lub grubsze, klasyczne lub techniczne... aby wybrać odpowiednie skarpety sportowe, musisz wziąć pod uwagę porę roku i swój ulubiony sport, jeśli taki uprawiasz. Jeśli chodzi o kolory i fantazyjne detale, wybór stylu należy do Ciebie!

    Wybierz rozmiar