Koszulki z długim rękawem

24 Artykuły

Bawełniane koszulki z długim rękawem przekonują do siebie coraz więcej mężczyzn. Te modne i praktyczne koszulki męskie, nazywane również longsleeve, mają wiele zalet! czytaj dalej

24 artykułów na 24

Koszulki  męskie z długim rękawem: modne i eleganckie longsleeve

Bawełniane koszulki z długim rękawem przekonują do siebie coraz więcej mężczyzn. Te modne i praktyczne koszulki męskie, nazywane również longsleeve, mają wiele zalet!

Koszulka męska z długim rękawem - niezbędna przez cały rok!

Lekka, ale jednocześnie bardziej elegancka niż koszulka z krótkim rękawem, bawełnianą koszulkę męską z długim rękawem można nosić zarówno latem, kiedy temperatura nie jest najwyższa, jak i wiosną oraz jesienią z przejściową kurtką czy kamizelką puchową. Zimą, męski longsleeve zapewni Ci ciepło i wygodę, kiedy założysz go pod sweter. Jeżeli chodzi o krój, na tej stronie większość koszulek ma krój prosty, ale znajdziesz też kilka męskich koszulek z długim rękawem w kroju slim, bardziej przylegającym do ciała. Bardzo modne są koszulki longsleeve z dekoltem z guzikami, albo koszulki męskie longsleeve z zaokrąglonym dekoltem.

Męski longsleeve - dla każdego inny styl!

Potrzebujesz koszulki łatwej w dopasowaniu do reszty swobodnego, miejskiego stroju? Wybierz t-shirt męski z długim rękawem bez wzorów. Wśród klasyków, znajdziesz zarówno uniwersalny czarny longsleeve męski, jak i białą koszulkę z długim rękawem na lato. Pomiędzy nimi, znajdziesz koszulki w niezliczonej ilości barw: koszulkę z długim rękawem szarą, czerwonyą, niebieską, zieloną, melanżową… Jeśli pragniesz bardziej oryginalnej koszulki, która lepiej oddaje Twoją osobowość, wybierz model z nadrukiem. Niezależnie, czy jesteś amatorem podróży, miłośnikiem amerykańskiego Dzikiego Zachodu, fanem motorów, gór czy dzikich zwierząt… z pewnością znajdziesz tu odpowiednią tanią koszulkę z długimi rękawami! Jeżeli interesuje cię koszulka męska z dekoltem w serek, podkoszulek męski albo biała koszulka, kliknij bezpośrednio w te rubryki, z pewnością jeszcze szybciej znajdziesz to, co chcesz!

Filtres

(0)

Sortuj & pokaż

(0)

Rozmiary

(0)

Kolory

(0)

Materiały

(0)

Typ kołnierza

(0)

Budżet


    Wybierz rozmiar

      Zaktualizowaliśmy naszą tabelę rozmiarów, aby zapewnić Ci jak najlepsze korzystanie z niej. Sprawdź naszą nową już teraz!