📧 Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowej zniżki na następne zakupy! 

Kurtki puchowe męskie

(35 artykuły)

Kurtka puchowa męska jest widoczna w całym mieście! Już od dawna nie jest zarezerwowana tylko do uprawiania sportów zimowych! Dziś można ją nosić wszędzie. Kurtka puchowa to klasyk zimowej garderoby męskiej. Ciepła i wygodna, jest uniwersalnym elementem codziennych stylizacji. Więcej informacji: Kurtki puchowe męskie .

24 artykułów na 35

Pokaż więcej

Kurtka puchowa męska: ponadczasowa kurtka zimowa w sportowym stylu!

Kurtka puchowa męska jest widoczna w całym mieście! Już od dawna nie jest zarezerwowana tylko do uprawiania sportów zimowych! Dziś można ją nosić wszędzie. Kurtka puchowa to klasyk zimowej garderoby męskiej. Ciepła i wygodna, jest uniwersalnym elementem codziennych stylizacji. Ta zimowa kurtka outdoor w sportowym stylu doskonale prezentuje się noszona na bluzie lub swetrze męskim, z jeansami lub płóciennymi spodniami męskimi! Przyjrzyjmy się z bliska tej gwieździe zimowej garderoby!

Klasyczna zimowa kurtka puchowa czy kurtka pikowana męska?

Wyróżniamy dwa główne rodzaje zimowych kurtek puchowych męskich: ciepła kurtka pikowana, która zapewnia dobrą izolację od zimna, oraz kurtka z puchem i piórami, zaprojektowana, aby stawić czoła ekstremalnym temperaturom. Puchowe kurtki pikowane są tańsze i łatwiejsze w utrzymaniu. Zimowe kurtki z puchem lub piórami są droższe i mają lepsze parametry termiczne! Te ciepłe kurtki puchowe męskie są czasami… zbyt ciepłe! Jeżeli zamierzasz nosić kurtkę puchową z prawdziwego puchu na co dzień, do pracy, jeżdżąc metrem, możesz się szybko spocić. Jednak jeżeli spędzasz czas na zewnątrz, kiedy temperatura spada poniżej zera, to z pewnością dobry wybór! Inne rozróżnienie : aktualnie panuje moda na cienkie kurtki puchowe i pikowane – te lekkie kurtki puchowe, mniej „wypełnione”, są oczywiście mniej ciepłe. Aby dobrze wybrać swoją idealną kurtkę puchową, trzeba dobrze przemyśleć, w jakich warunkach będziesz z niej korzystał. Potem wszystko jest już tylko kwestią indywidualnego stylu!

Kurtka puchowa długa lub krótka, z kapturem lub bez – wybierz swój ulubiony styl!

Mimo wielu podobieństw, puchowe kurtki męskie różnią się miedzy sobą stylem, który możesz dobrać zgodnie ze swoimi preferencjami. Co bardziej odpowiada Twoim potrzebom? Kurtka puchowa z kapturem, bez kaptura czy z kapturem odpinanym? Co bardziej pasuje do Twojego stylu? Krótka kurtka puchowa czy kurtka puchowa męska długa? Kurtka puchowa z futrem czy bez? Decyzja należy do Ciebie! Jeżeli chodzi o kolory, wszystko jest możliwe! Twoim wyborem może być czarna kurtka pikowana, granatowa, brązowa lub szara, które z łatwością dopasujesz do innych ubrań. Możesz także wybrać bardziej sportową czerwoną kurtkę puchową, model w białym kolorze czy bardziej odważny i modny kolor pomarańczowy! Czarna kurtka puchowa to zimowy klasyk! Zanim dokonasz zakupu, pomyśl po prostu o tym, co już masz w swojej garderobie! Jeżeli wolisz bardziej żywy kolor, miej w rezerwie zimową kurtkę w bardziej neutralnych barwach! W sezonie zimowym doskonale sprawdzą się również kamizelki puchowe! Nasza kolekcja męskich kurtek puchowych jest dostępna w standardowych oraz w dużych rozmiarach. Chcesz sprawić sobie kurtkę puchową, ale nie wiesz, jak ją wybrać i jak nosić? Zapraszamy do odkrycia wszystkich naszych porad dotyczących kurtek puchowych!

    Wybierz rozmiar