📧 Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowej zniżki na następne zakupy! 

Bluzy polarowe męskie

(19 artykuły)

Od początku sezonu przejściowego wyciągamy z szaf ubrania na jesień i zimę. Sweter męski i kamizelka męska powracają do łask, podobnie jak swetry polarowe i rozpinane bluzy polarowe! Więcej informacji: Bluzy polarowe męskie.

19 artykułów na 19

Pokaż więcej

Bluzy polarowe męskie: ciepłe, wygodne i bardzo praktyczne!

Od początku sezonu przejściowego wyciągamy z szaf ubrania na jesień i zimę. Sweter męski i kamizelka męska powracają do łask, podobnie jak swetry polarowe i rozpinane bluzy polarowe! Trzeba przyznać, że ten typ bluzy męskiej posiada wszystkie atuty, aby skusić miłośników praktycznych i wygodnych ubrań!

Ciepła bluza polarowa na jesień i zimę

Męskie bluzy i kurtki polarowe z suwakiem mają 2 duże zalety. Po pierwsze, są bardzo wygodne. Dzianina polarowa jest jednocześnie lekka, miękka, ciepła, izolująca i oddychająca. Po drugie, bluzy polarowe są łatwe w utrzymaniu. Możesz bez obaw prać je w pralce. Polary męskie szybko schną (co zimą jest prawdziwą zaletą!) i nie wymagają prasowania. W zależności od pory roku, należy wybrać mniej lub bardziej grubą bluzę lub kurtkę z polaru. Jesienią, ciepła kurtka polarowa o gramaturze 200 – 290 g/m2 jest wystarczająca! Na środek zimy wybierz bardzo ciepłą kurtkę polarową o gramaturze 300 g/m2 i więcej, ewentualnie męską kurtkę polarową z kapturem. Wreszcie, aby zmierzyć się z naprawdę niskimi temperaturami, postaw na ciepłą i grubą męską kurtkę polarową z podszewką z kożuszka sherpa.

Outdoorowe bluzy i kurtki polarowe dla mężczyzn

Aby zapewnić Ci dobrą ochronę, nasze zimowe męskie kurtki polarowe mają często system pozwalający regulować je u dołu, zapobiegający wnikaniu zimnego powietrza do wewnątrz. Wszystkie kurtki outdoorowe i bluzy polarowe Atlas For Men są także nieprzemakalne (woda spływa bez wsiąkania) i odpowiednio wykończone, aby zapobiegać mechaceniu. Możesz wybrać gładki i prosty model bluzy polarowej w naturalnym kolorze. Kurtka polarowa granatowa, tak jak męska kurtka polarowa czarna, szara czy brązowa, zawsze będzie łatwa do dopasowania do innych ubrań. Do aktywności w plenerze możesz też wybrać czerwony polar męski lub dwukolorowy model, o bardziej sportowym wyglądzie. Znajdziesz tu także oryginalne modele polarów z nadrukiem na całej powierzchni. Do Ciebie należy wybór odpowiedniego modelu! Nie obawiaj się: niezależnie, czy jesteś szczupły, czy też szukasz bluzy polarowej lub kurtki polarowej w dużym rozmiarze, na naszej stronie z pewnością znajdziesz odpowiednią i niedrogą bluzę lub kurtkę polarową.

    Wybierz rozmiar