Półgolfy

39 Artykuły

Gdy zbliża się zima, wszyscy wyciągamy z szaf przytulne, ciepłe swetry w dużych rozmiarach! Niezależnie jednak od tego, czy mówimy o swetrach z dzianiny czy grubych męskich swetrach polarowych, nigdy nie nosimy ich na samej skórze. Niektórzy zakładają pod spód podkoszulkę, T-shirt lub koszulę... ale gdy jest naprawdę zimno, najskuteczniejszym rozwiązaniem jest półgolf męski. To normalne! Został zaprojektowany właśnie po to. czytaj dalej

24 artykułów na 39

Półgolfy w dużych rozmiarach do 5XL: niezbędny element garderoby na zimę... ale nie tylko!

Gdy zbliża się zima, wszyscy wyciągamy z szaf przytulne, ciepłe swetry w dużych rozmiarach! Niezależnie jednak od tego, czy mówimy o swetrach z dzianiny czy grubych męskich swetrach polarowych, nigdy nie nosimy ich na samej skórze. Niektórzy zakładają pod spód podkoszulkę, T-shirt lub koszulę... ale gdy jest naprawdę zimno, najskuteczniejszym rozwiązaniem jest półgolf męski. To normalne! Został zaprojektowany właśnie po to.

Klasyczne cienkie męskie bluzy z golfem lub półgolfem: cenni sprzymierzeńcy przeciw zimnu!

Kiedy myślisz o tego typu modelach, od razu przychodzą Ci na myśl tradycyjne golfy męskie! To prawda, że są one zazwyczaj najbardziej wydajną ochroną przed zimnem. Podobnie jak wszystkie cienkie półgolfy noszone blisko ciała, zapewniają dodatkową barierę izolującą nas od zimna, nie zmieniając nas w „bałwanka” ... ale to nie wszystko! Dzięki kołnierzowi typu golf te cienkie bluzy zapewniają również doskonałą ochronę szyi. Oczywiście, jeśli nosisz duży sweter z wykładanym kołnierzem lub inny sweter ze stojącym kołnierzem, wystarczy Ci zwykły półgolf męski bez podwijanego kołnierza. Nie trzeba mnożyć warstw ochronnych w nieskończoność. Wreszcie, należy pamiętać, że te 2 rodzaje półgolfów - często ozdobione małym nadrukiem lub fantazyjnym haftem na piersi lub kołnierzu - są również idealne pod grubą koszulę lub bluzę polarową.

Półgolfy z zamkiem błyskawicznym: mniej konwencjonalne, ale też bardzo praktyczne!

W ostatnich latach cienkie bluzy z kołnierzem na suwak stały się coraz bardziej popularne. Modele te mają tę zaletę, że są bardzo uniwersalne; można je z łatwością nosić samodzielnie na wiosnę, a ich zapinany na suwak kołnierz - który można w każdej chwili rozpiąć do połowy lub całkowicie - jest detalem, który doceniają amatorzy sportu. Oprócz zwykłych modeli lub tych z kontrastowymi detalami, golfy polo to również wiele bluz o bardzo sportowym charakterze, z kontrastowymi wstawkami lub dużymi, graficznymi nadrukami. 

Półgolfy męskie z bawełny, czasem ekologicznej, ale zawsze dostępne w dużych rozmiarach!

Większość modeli cienkich bluz z półgolfem dostępnych na naszej stronie jest wykonana z miękkiego, elastycznego bawełnianego dżerseju. Atlas For Men oferuje również wysokiej jakości koszulki polo z suwakiem, z bawełny organicznej, idealne dla wrażliwej skóry. Niezależnie od tego, czego szukasz, czy szukasz męskiego półgolfu w dużym rozmiarze 2XL lub 5XL, czy też niedrogiej cienkiej męskiej bluzy z kołnierzem na suwak w dużym rozmiarze, tutaj powinieneś znaleźć to, czego szukasz. Większość naszych modeli jest dostępna w opakowaniach po 2 lub 3 sztuki w bardzo konkurencyjnych cenach... i identycznych niezależnie od zamówionego rozmiaru. Odkryj również w naszych kolekcjach zimowych nasze polary i swetry z dzianiny dla mężczyzn w dużych rozmiarach, ale także nasze kurtki, parki lub kurtki puchowe... i pamiętaj, że wszystkie artykuły marki Atlas For Men są proponowane do rozmiaru 5XL.

Filtres

(0)

Sortuj & pokaż

(0)

Podkategoria

(0)

Rozmiary

(0)

Kolor

(0)

Materiały

(0)

Typ kołnierza

(0)

Budżet


    Wybierz rozmiar

      Zaktualizowaliśmy naszą tabelę rozmiarów, aby zapewnić Ci jak najlepsze korzystanie z niej. Sprawdź naszą nową już teraz!