📧 Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowej zniżki na następne zakupy! 

Półgolfy i golfy męskie

(39 artykuły)

Zimą, kiedy temperatury gwałtownie spadają, dobrze jest ubrać się ciepło, nawet u siebie w domu! Aby uniknąć nakładania na siebie zbyt dużej liczby grubych ubrań, lepiej na początek założyć dobrą, podstawową warstwę na sezon zimowy, taką jak półgolf lub golf męski, ciepły a jednocześnie cienki. Więcej informacji: Półgolfy i golfy męskie.

24 artykułów na 39

Pokaż więcej

Półgolf męski praktyczny na zimę!

Zimą, kiedy temperatury gwałtownie spadają, dobrze jest ubrać się ciepło, nawet u siebie w domu! Aby uniknąć nakładania na siebie zbyt dużej liczby grubych ubrań, lepiej na początek założyć dobrą, podstawową warstwę na sezon zimowy, taką jak półgolf lub golf męski, ciepły a jednocześnie cienki.

Golf męski: cienki sweter dobrze chroniący przed zimnem!

Półgolfy męskie nosi się przede wszystkim pod swetrem albo bluzą męską. Dla stylowego wyglądu, możesz również założyć męski golf lub półgolf pod marynarkę. Golfy doskonale będą także pasowały do grubej, zimowej koszuli lub do wierzchniej koszuli z polaru. Bardzo miękkie półgolfy bawełniane mają czasem domieszkę wiskozy lub poliestru. Niezależnie od składu tkaniny, golfy te są zawsze cienkie. Ich zadanie jest jasne: izolować od zimna a jednocześnie nie pogrubiać sylwetki. Są cieplejsze i wydajniejsze niż zwykły t-shirt z długim rękawem, chronią także szyję! Półgolf z kołnierzem typu golf lub półgolf z kołnierzem-kominem - wszystkie modele mają kołnierz zakrywający szyję. Drobna rada: wybierz raczej męski sweter golf przylegający do ciała: jego ochronne właściwości będą lepsze i będzie jeszcze bardziej dyskretny.

Półgolfy i golfy sportowe niezbędne na zimę!

Męskie półgolfy, raczej o sportowym kroju, nie będą nigdy gwiazdami Twojej garderoby, ale należą do niezbędnych ubrań dla tych, którzy preferują wygodę! W jednolitym kolorze albo w wersji melanż, golfy sportowe są dostępne w barwach łatwych do dopasowania. Półgolf czarny, model szary albo beżowy, golf niebieski lub granatowy, czerwony, bordowy a nawet półgolf biały - na pewno znajdziesz odcień, który Ci odpowiada! Ostatni szczegół: nasze półgolfy męskie są często ozdobione dyskretnym haftem lub nadrukiem na kołnierzu - to drobiazg, który dodaje im charakteru. Cena nie stanowi problemu! Aby sprawić sobie niedrogi męski półgolf, skorzystaj z naszych ofert w zestawach po 2 lub 3 półgolfy! Ich ceny są nie do pobicia a modele są dostępne w rozmiarach aż do 4XL i 5XL. Zobacz też nasze inne ciepłe ubrania na zimę: swetry, bluzy, kardigany, kurtki parki i kurtki puchowe.

    Wybierz rozmiar