Koszula w kratę męska

(59 artykuły)

Moda nieustannie się odnawia! To powiedzenie szczególnie dobrze pasuje do mody na koszule w kratę, która trwa od wielu pokoleń. Męska koszula w kratę nie starzeje się. Przyjrzyjmy się bliżej tej pełnej charakteru koszuli męskiej, którą można nosić zarówno ze spodniami – typu jeansy męskie lub chinosy – jak i z szortami męskimi latem. W upalne dni koszula męska w kratę z krótkim rękawem nigdy nie wychodzi z mody! Więcej informacji: Koszula w kratę męska.

24 artykułów na 59

Pokaż więcej

Koszula w kratę męska: praktyczna i ponadczasowa!

Moda nieustannie się odnawia! To powiedzenie szczególnie dobrze pasuje do mody na koszule w kratę, która trwa od wielu pokoleń. Męska koszula w kratę nie starzeje się. Przyjrzyjmy się bliżej tej pełnej charakteru koszuli męskiej, którą można nosić zarówno ze spodniami – typu jeansy męskie lub chinosy – jak i z szortami męskimi latem. W upalne dni koszula męska w kratę z krótkim rękawem nigdy nie wychodzi z mody!

Skąd się wzięła moda na koszule męskie w kratę?

Koszule w kratę, swoje początki biorące z tartanu, bez wątpienia mają celtycki rodowód. Jednak to około 1850 roku, na amerykańskim Dzikim Zachodzie, męska koszula w kratę stała się prawdziwą ikoną mody. Pierwszy model koszuli w kratę, który zyskał na popularności, to koszula Buffalo – czerwona koszula w kratę w kolorze czarnym – szybko przyjęta przez kowbojów. Od tego czasu koszula w kratę męska vintage jest gwiazdą, znikającą czasami na kilka lat tylko po to, aby później znów pojawić się na modowej scenie. Dziś koszula w kratę jest obecna na szczytach modowej popularności i w każdej męskiej garderobie.

Koszula w kratę: sezonowe stylizacje

Zimą, koszula w kratę z długimi rękawami jest dostępna w przyjemnych i ciepłych materiałach, w szczególności jako koszula flanelowa męska. Rozpięta flanelowa koszula, założona na T-shirt lub półgolf, czy wierzchnia koszula w kratę polarowa, to standardowe stylizacje w chłodniejszą porę roku. Koszule męskie na lato są często wykonane ze 100% bawełny lub z popeliny. Zawsze modne, koszule w kratę z krótkim rękawem można nosić ze sportowymi szortami lub bermudami. Niezależnie od pory roku koszule męskie w kroju zwężanym albo prostym, z kieszenią na piersi albo bez niej, są dostępne we wszystkich kolorach i rodzajach krat: czerwona koszula w kratę męska lub niebieska koszula w kratę, model szkocki, zdominowany przez brązowe lub zielone odcienie, albo letnia koszula z krótkim rękawem w kolorach turkusowym, żółtym lub różowym - idealna na wakacje! Duża, dwukolorowa, czarno-biała krata lub koszula męska w drobną kratę vichy - bardziej dyskretna i elegancka - wszystko jest możliwe! Teraz do Ciebie należy wybór! Znajdziesz tu koszule męskie na każdą porę roku: koszule w kratę, białe koszule i wiele innych modeli. Zajrzyj również do rubryki koszule w kratę męskie w dużych rozmiarach. Wybierz swój idealny model koszuli i spraw sobie przyjemność!

    Wybierz rozmiar

      Zaktualizowaliśmy naszą tabelę rozmiarów, aby zapewnić Ci jak najlepsze korzystanie z niej. Sprawdź naszą nową już teraz!